Tekstilac se vratio “iz mrtvih”

Tekstilac je protiv Slavije iz Istočog Sarajeva osvojio bod nakon što je poslije prvih 45. minuta imao dva gola zaostatka.

Početnu inicijativu Tekstilca gosti su prekinuli iznenadnim pogotkom u 10. minutu kada je mrežu mladog Pećića zatresao Popovac. Da stvar bude gora, u poslednjim minutama gosti pogotkom Bjeloša dolaze do prednosti od dva pogotka.

Ekipa Danimira Milkanovića u nastavku baca sve karte u napad, a već u 56. minuti Stupar vraća “krojače” u igru. Uprkos poznatim opstrukcijama i odugovlačenja igre ekipe Slavije, Perović u jednom od posljednjih napada uspjeva iznudiiti najstrožu kaznu koju realizuje iskusni Jolović donijevši Tekstilcu bod.

U narednom kolu Tekstilac gostuje u Modriči.

Prva liga RS, 5. kolo: FK Tekstilac – FK Slavija 2:2 (0:2). Gradski stadion u Derventi. Sudija Ranko Đorđić iz Bijeljine. FK Tekstilac: Pećić, Marić, Ćorić, Jolović, Simić (od 60. Rašević), Aljetić, Rudan, Zarić, Reljić (od 60. Milojević), StuparPerović. Trener Danimir Milkanović.