Zvezda odlična, ali "sveci" prejaki

Fudbaleri Zvezde nisu uspjeli da naprave čudo i savladaju PSŽ na domaćem terenu i prezime u Evropi. Gosti su na kraju slavili 4:1, iako su "crveno-bijeli" odlično odigrali ovaj meč.

Čak i da su Beograđani uspjeli da prirede iznenađenje to im ne bi pomoglo jer je Liverpul slavio kod kuće protiv Napolija minimalnim rezultatom.

Parižani su do prednosti došli u 10. minutu golom Kavanija nakon sjajnog prodora i asistencije Mbapea.

Na 0:2 povećao je Nejmar, koji se, poslije dugog pasa Mbapea sa sredine terena, snašao i matirao Borjana. Igrao se 40. minut.

Zvezda smanjuje na 1:2 sjajnim golom Gobeljića u 56. minutu.

U 74. minutu Di Marija izvodi slobodan udarac sa lijeve strane. Šalje loptu na pet-šest metara od gola Borjana, gdje je  najviši u skoku bio Markinjos i treći put zatresao mrežu domaćina.

Konačnih 1:4 postavio je Mbape.