Težak poraz Tekstilca

Fudbaleri Tekstilca poraženi su od banjalučkog Željezničara rezultatom 4:1 u pretposljednjem kolu jesenjeg dijela sezone.

Iako je nakon prvih 45 minuta semafor pokazivao „najnepopularniji“ rezultat, u nastavku je postignuto čak pet golova, nažalost većina u mreži „krojača“. Domaći su poveli preko Bilala u 57. minuti, da bi osam minuta kasnije izjednačio Duspara.

Ipak, novim golom Bilala, te Kuzmanovića i Bosančića, Željezničar ST u posljednjih petnaestak minuta dolaze do novih bodova.

Tekstilac, koji sa Sutjeskom dijeli pretposlednje mjesto tabele, u narednom kolu gostuje u Podrinju.

Prva liga RS, 14. kolo: FK Željezničar ST – FK Tekstilac 4:1 (0:0). Stadion Željezničar. Gledalaca 100. Sudija Velibor Gigić. FK Tekstilac: Pećić, Marić, Jolović (od 76. Ćorić Dajan), Kovač, Đuričić, Maksimović, Perić, Duspara, Ćorić, Komlenović (od 45. Đekić), Kukić (od 58. Simić).