Tekstilcu bod iz Foče

Derventski Tekstilac u okviru 6. kola Prve fudbalske lige Republike Srpske gostovao je kod Sutjeske u Foči, gdje su odigrali 1:1.

''Krojači'' su do vodstva stigli u 36. minuti susreta, kada je gol Foče pogodio Susaković. Prethodno su Dervenćani imali priliku preko Perića, ali nisu imali sreće. Na odmor se odlazi sa prednošću Tekstilca.

U nastavku Tekstilac igra dobro, ali bez pogodka. U 76. minuti Sutjeska stiže do pogodka preko Danilovića. Do kraja nije bilo pogodaka, te je susret završen rezultatom 1:1.

Tekstilac u utorak igra utakmicu Kupa BiH, kada će gostovati kod Rudara iz Prijedora.

FK Sutjeska – FK Tekstilac 1:1(0:1)